Często zastanawiamy się w jaki sposób możemy spersonalizować nudne zeszyty, szkicowniki albo inne elementy. Ciekawą opcją mogą okazać się własnoręcznie wykonane dekoracje, aczkolwiek dla mniej cierpliwych dobrą opcją mogą być gotowe elementy takie jak naklejki. 

Naklejki nie tylko płaskie

naklejki wypukłe 3dW dobie tak rozwiniętej technologii nawet najprostsze rzeczy potrafią całkiem zaskakiwać. Szczególnie, gdy zastanawiamy się nad personalizacją najczęściej używanych przez nas notesów, kalendarzy i innych zeszytów. Niektórzy z nas będą na tyle kreatywni, iż postanowią stworzyć coś własnego, ale dla tych mniej kreatywnych jest rozwiązanie. Będą to naklejki wszelkiego rodzaju. Naklejki wypukłe 3D, zwykle płaskie naklejki i inne. Mogą być brokatowe, klasycznie matowe albo stworzone z cekinów. Wypukłe naklejki z kolei cieszą się szerokim zainteresowaniem, gdyż wyglądają po prostu ciekawie. Elementy wystające ponad płaską powierzchnię zawsze są inne niż klasyczne naklejki. Tego typu drobiazgi możemy dostać w różnych sklepach stacjonarnych zajmującymi się artykułami plastycznymi i dekoracyjnymi. Mimo to w internecie znajdziemy szeroki zakres stron, które w swojej ofercie mają jeszcze większy wybór niż sklepy stacjonarne. Będziemy mogli przebierać w motywach, kolorach i kształtach. Na pewno każdy znajdzie coś co będzie idealnie pasowało do personalizacji swojego notesu. Warto zainteresować się tą opcją.

Naklejki trójwymiarowe to ciekawa opcja na to, aby zmienić wygląd zwykłego kalendarza, zeszytu lub innej rzeczy. Są one coraz bardziej popularne, więc możemy spokojnie oczekiwać szerokiego wyboru w sklepach stacjonarnych, a jescze większego w sklepach internetowych. To naprawdę idealny pomysł na personalizację własnych rzeczy w niebanalny sposób. 

Close Menu