Kiedy mam gorsze dni, lubię wybrać się do centrum handlowego. Niekoniecznie posiadam potrzebę kupowania ubrań, byleby poprawić sobie humor, jednak lubię tamtejszą atmosferę. Tym razem jednak w oko wpadła mi tunika, którą dostrzegłam w jednym z modowych katalogów. Postanowiłam, że chcę sprawić sobie podobną. W tym celu wybrałam się w weekend do galerii handlowej.

Piękna tunika o luźnym kroju

luźne tuniki damskie z długim rękawemKiedy nadeszła sobota, obudziłam się w bardzo dobrym humorze. To właśnie tego dnia miałam zamiar iść na zakupy. Zjadłam pożywne śniadanie, dokończyłam kilka zleceń w pracy, odpisałam na parę maili i w porze obiadowej ruszyłam do centrum handlowego. Z uśmiechem na ustach skierowałam się najpierw do sekcji gastronomicznej, by spożyć pożywny lunch. Zdecydowałam się na wegetariańską sałatkę, która była naprawdę bardzo dobra! Później zaczęłam chodzić po swoich ulubionych sklepach. W głowie miałam luźne tuniki damskie z długim rękawem, które wpadły mi w oko podczas przeglądania katalogów odzieżowych. Początkowo moje poszukiwania szły kiepsko, ponieważ nie mogłam znaleźć niczego podobnego. Kiedy traciłam już nadzieję, zobaczyłam je. Na wieszakach wisiał rząd pięknych tunik z rękawkami, które od razu wpadły mi w oko! Wzięłam do przymierzalni trzy modele, idąc tam z szerokim uśmiechem. Jedna z nich pasowała na mnie jak ulał. Miałam wrażenie, że producent uszył ją dla mnie na miarę! Bez wahania skierowałam się z nią do kasy, czując że promienieję.

Teraz kiedy zakładam swoją ulubioną tunikę, którą kupiłam niedawno, jestem bardzo zadowolona. Czuję się w niej świetnie i mam wrażenie, że nie tylko mnie się ona tak podoba! Czując na sobie spojrzenia innych ludzi, jestem bardzo usatysfakcjonowana. Bardzo się cieszę, że mogłam spełnić swoje marzenie. Polecam takie uczucie każdemu!

Close Menu