Dla wielu pań zachowanie młodego wyglądu to bardzo ważna sprawa. Niestety czas działa na naszą niekorzyść i z wiekiem pojawiają się zmarszczki, a skóra traci jędrność. Jednym z najlepszych sposobów, które dają spektakularne efekty jest lifting. 

Zabiegi liftingu twarzy w Lublinie

lifting twarzy lublinLifting to chirurgiczny zabieg, polegający na nacięciu skóry w odpowiednich miejscach, a następnie jej naciągnięciu i odpowiednim wymodelowaniu, aby pozbyć się zmarszczek. Wykonuje się go pod znieczuleniem miejscowym lub pod narkozą. Jedną dobę po zabiegu powinno się pozostać w klinice, pod obserwacją specjalistów. Lifting może obejmować całą twarz, łącznie z szyją lub tylko wybrane okolice. Ponieważ jest to zabieg inwazyjny, przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, u których oznaki starzenia na twarzy są już bardzo widoczne i trudno się ich pozbyć innymi metodami. Zabieg liftingu powinien przeprowadzać doświadczony lekarz, specjalizujący się w chirurgii plastycznej. Listę miejsc, w których dostępny jest zabieg znajdziemy wpisując hasło lifting twarzy lublin. Warto nie tylko poczytać opinie o samych klinikach, ale również o pracujących w nich lekarzach, aby mieć pewność, że wybieramy najlepszego. Nie żałujmy też czasu na konsultacje, nawet w kilku miejscach i dopytajmy o przeciwwskazania. Warto wszystko dokładnie sprawdzić, zanim jeszcze zdecydujemy się na zabieg. Cena za lifting twarzy waha się od 5 000 do 13 000 zł. Wiele zależy od tego czy zdecydujemy się na poprawienie całej twarzy wraz z szyja czy np. tylko okolicy oczu. 

Kiedy już zdecydujemy się na lifting twarzy, bardzo ważną sprawą jest wybór odpowiedniego miejsca, w którym przeprowadzony zostanie zabieg. Pamiętajmy, żeby nie kierować się jedynie ceną i wybrać dobrego specjalistę, o wysokich kwalifikacjach. 

Close Menu