Startując z własnym biznesem, miałem pewne obawy. Nie miałem stuprocentowej pewności, że sprostam temu zadaniu i uniosę odpowiedzialność. Zwyczajnie bałem się, że mój pomysł na firmę okaże się fiaskiem. Postanowiłem jednak zaciekle walczyć o klientów. Ostatnim moim pomysłem było zaprojektowanie ulotek reklamowych.

Ulotki jako forma promocji biznesu

ulotki reklamowe poznańZakładając własną działalność gospodarczą, obiecałem sobie, że łatwo się nie poddam. Że będę zaciekle walczył z rynkiem i konkurencją, wymyślając strategie mające lepiej wypozycjonować moje przedsiębiorstwo. Początkowo szło mi nie najgorzej. Klienci byli zaciekawieni nową firmą w okolicy i chętnie do mnie przychodzili. Po kilku miesiącach nastąpił jednak regres. Wtedy przypomniałem sobie o obietnicy, którą sam sobie złożyłem. Zacząłem więc wdrażać plan awaryjny. Na studiach nabyłem kilka ważnych umiejętności. W tym wypadku kluczową okazała się obsługa programów graficznych. Przysłużyło mi się to do tego, by móc samemu zaprojektować ulotki reklamowe Poznań to miasto pełne wszelkie rodzaju firm, więc i ze znalezieniem drukarni nie miałem problemu. Wybrałem tę, która oferowała najrozsądniejszą cenę, za dobrej jakości wydruki. Długo nie czekając, złożyłem zamówienie na wydruk kilkuset ulotek. Z niecierpliwością oczekiwałem na realizację zamówienia, ponieważ chciałem jak najszybciej puścić je w obieg. Miałem nadzieję, że ten pomysł wypali.

Rozdając ludziom ulotki z ofertą mojej firmy, czuję że robię coś ważnego. Powiedziałem sobie w duchu, że nawet jeśli mój biznes nie wypali, to będę miał świadomość, że zrobiłem wszystko, co mogłem, by go uratować. Pomysł z wydrukowaniem ulotek był sam w sobie bardzo dobry, ponieważ wręczając je ludziom, budziłem w nich ciekawość. Teraz tylko pozostało mi czekać na efekty moich działań.

Close Menu