Andrzeja poznałam na szkoleniu handlowym, na które wysłał mnie prezes. Od razu mi się spodobał, bo był męski, dobrze zbudowany i elokwentny. Na koniec wymieniliśmy się numerami telefonów i pół roku później byliśmy już parą. Andrzej był dla mnie idealnym mężczyzną.

Wyjazd do Białki Tatrzańskiej na weekend 

pensjonat BiałkaOboje dużo pracowaliśmy i w tygodniu nie było za dużo czasu na spotkania. Jeszcze razem nie mieszkaliśmy, bo chciałam poczekać co najmniej rok. Na weekend nie mieliśmy planów i dlatego wpadłam na pomysł, żeby zrobić swojemu chłopakowi niespodziankę i zaprosić go do Białki Tatrzańskiej. Często tam bywałam i wiedziałam, gdzie znajdował się najlepszy na taki wypad pensjonat Białka Tatrzańska była miejscem, gdzie Andrzej nigdy nie był, dlatego postanowiłam go zaprosić. O niczym nie powiedziałam, tylko zaznaczyłam, żeby nic na weekend nie planował. Pensjonat, w którym zamierzałam zarezerwować pokój odwiedzałam od lat. Jeździłam tam dwa razy w roku i właścicielka doskonale mnie znała. Zawsze dostawałam najlepszy pokój i miałam nadzieję, że będzie dostępne wolne miejsce, bo do weekendu zostały tylko trzy dni. Nigdy na ostatnią chwilę nie rezerwowałam miejsca w pensjonacie i miałam lekkie obawy. Na szczęście był wolny pokój i to na dodatek ten, w którym zawsze mieszkałam. Byłam zachwycona. Oczywiście jak się przedstawiłam przez telefon, to właścicielka pensjonatu od razu mnie poznałam. Zaznaczyłam, że tym razem przyjadę z chłopakiem. Czułam, że to będzie udany weekend.

Andrzej był zaskoczony, ponieważ zrobiłam mu ogromną niespodziankę. Białka Tatrzańska tak bardzo mu się spodobała, że chce tam jechać jeszcze raz. Oczywiście zamierza wynająć pokój w tym samym pensjonacie, bo był on luksusowy a obsługa wykazała się wysoką kulturą.

Close Menu